ПРАТ "Коростишівгаз"
PDF Друк e-mail

ПАМ`ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ПРО ГАЗ


Пам`ятайте!!! Порушення правил експлуатації газових
приладів та поганий догляд за ними є причиною вибухів, пожеж та отруєнь!!!

На що звертати головну увагу при користуванні  газовими приладами:
1. При появі запаху газу негайно перекрийте крани пальників газової апаратури на газопроводах перед нею, відкрийте кватирки (вікна, фрамуги тощо), не запалюйте  вогонь, не вмикайте і не вимикайте електроприлади, не користуйтесь електродзвониками, викличте службу «104». Перед користуванням газовими приладами неодмінно провентилюйте приміщення.
2. При відсутності або слабкій тязі у димоході не користуйтеся газовими приладами – це смертельно небезпечно.
3. Не вмикайте кран на газовому приладі не маючи у руках запаленого сірника, заздалегідь піднесеного до пальника приладу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні споживачі природного та зрідженого газу!


Газ зігріває сьогодні кожен дім, кожну оселю, його використовують для приготування їжі.
Газ – це швидко, вигідно, зручно, але й небезпечно!
При недбалому його використанні він може бути не тільки помічником: внаслідок порушення правил безпеки при користуванні газовими приладами страждають люди, завдаються значні матеріальні збитки!
Незважаючи на вжиття заходів по запобіганню травматизму при користуванні населенням газом в побуті, протягом 2010-2011років в Житомирській області внаслідок грубих порушень правил безпеки виникло ряд аварій з трагічними наслідками.


Детальніше...
 
Субсидія PDF Друк e-mail

Порядок оформлення субсидії

https://www.youtube/com/watch?v=7D1wRdJ4bA0


 
Постанова НКРЕ №2498 PDF Друк e-mail

Про затвердження Типового договору розподілу природного газу

Постанова НКРЕКП №2498 "Про затвердження Типового договору розподілу природного газу"

 
Головна

ДО ВІДОМА КОРИСТУВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

 

Повідомляємо, що відповідно до вимог «Правил безпеки систем газопостачання України», затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року за № 285 та Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015р. за № 2494 – умови для технічного обслуговування систем газопостачання та газових приладів забезпечуються їх власником, а роботи з обслуговування та ремонту проводяться підприємством, що має відповідні дозвільні документи. Роботи проводяться на підставі договору з додатками, в якому зазначено періодичність, перелік та вартість робіт (Акт-рахунок) необхідних для забезпечення працездатності системи газопостачання та газового обладнання.

У разі, якщо власником системи газопостачання та газового обладнання не буде забезпечено умови для виконання технічного обслуговування, розподіл газу буде припинено відповідно до «Правил безпеки систем газопостачання України».

Нормативні документи, якими газорозподільні підприємства зобов’язувалися здійснювати для побутових споживачів безоплатне проведення планово-технічного обслуговування втратили чинність згідно Постанови КМУ від 13.07.2016р. № 442 «Про визнання такими, що втратили чинність деяких Постанов КМУ».

Нагадуємо, що своєчасне технічне обслуговування систем газопостачання та газового обладнання – запорука їх безпечного функціонування та уникнення аварійних ситуацій. Тому просимо забезпечити можливість проведення технічного обслуговування, а також один раз на рік, перед початком опалювального сезону, організувати перевірку стану системи вентиляції і димоходів, дотримуватись правил безпеки та не залучати на бездоговірній основі до ремонту систем газопостачання та газового обладнання сторонніх осіб, які не мають дозволів на виконання таких робіт. 


ЯК ПРИВЕСТИ ОБ’ЄМ СПОЖИТОГО ГАЗУ ДО СТАНДАРТНИХ УМОВ

 Інформуємо, що є шість груп коефіцієнтів для приведення об’єму газу до стандартних умов, в залежності від місця розташування лічильника.

Стандартні умови - це температура повітря 20 градусів за Цельсієм та абсолютний тиск 760 мм ртутного стовпчика.

Лічильники, які встановлено у споживачів, рахують об’єм газу в робочих умовах. Якщо потребується визначити об’єм у стандартних умовах, розрахунок проводиться за спеціальною Методикою, яка затверджена наказом Міністерства палива та енергетики №116 від 26.02.2004 р. Нею визначено шість груп коефіцієнтів для коригування показань лічильника. Ці коєфіцієнти називають перевідними чи поправочними. За допомогою цих коефіцієнтів, будь-який споживач може самостійно визначити своє споживання газу в стандартних умов.