ПРАТ "Коростишівгаз"
Плата за стандартне приєднання на 2022 р. PDF Друк e-mail

Постанова про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2022 рік

 
Тариф на послуги розподілу природного газу з 1 січня 2022 року PDF Друк e-mail

Постанова про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу з 1 січня 2022 року

 
Постачання газу постачальником "останньої надії" PDF Друк e-mail


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ СПОЖИВАЧАМ У ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІЙ ЗОНІ ПрАТ “КОРОСТИШІВГАЗ” ПОСТАЧАЛЬНИКОМ “ОСТАННЬОЇ НАДІЇ” (НАДАЛІ - ПОН)

До уваги споживачів природного газу!

На виконання вимог пункту 2 глави 2 розділу XIV Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494, ПрАТ “Коростишівгаз” повідомляє, що з 29.10. 2021 року у газорозподільній зоні ПрАТ “Коростишівгаз” здійснюється постачання природного газу (згідно з даними, отриманими через інформаційну платформу Оператора ГТС) постачальником “останньої надії” ТОВ “ГК “Нафтогаз України”, веб-сайт - www.gas.ua, для наступних споживачів:

Список 1 дата подання 30.10.2021 

Список 2 дата подання 03.11.2021

Список дата подання 11.11.2021

Список дата подання 01.12.2021

Список дата подання 02.12.2021

Список 6 дата подання 04.12.2021

Список дата подання 09.12.2021

Список дата подання 01.01.2022

Список 9 дата подання 20.01.2022

Список 10 дата подання 28.01.2022

Список 11 дата подання 31.01.2022

 
Головна

ОГОЛОШЕННЯ!!!
У зв’язку з проведенням робіт по реконструкції газопроводу середнього тиску по вул. Гелевея , 15 червня 2022р буде припинено газопостачання до побутових споживачів по наступних вулицях:
- Вул. Гелевея (від буд.№134 до пров.Г.Чорнобиля);
- Вул. Г.Чорнобиля (до буд. №26)
- Ватутіна
- Бурштинова. 
Просимо споживачів природного газу перекрити вхідні крани до газових приладів та будинків. Відновлення газопостачання буде проводитися після завершення будівельно -монтажних та пусконалагоджувальних робіт. 
Просимо вибачення за тимчасові незручності. 
Адміністрація ПРАТ «Коростишівгаз»

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ, ЩО НЕ Є ПОБУТОВИМИ ТА ЯКІ ЗАМОВИЛИ РІЧНУ ПОТУЖНІСТЬ, У ВІДПОВІДНОСТІ ВИМОГ КОДЕКСУ ГРМ

ПРАТ «Коростишівгаз»  інформує, що споживачі, які здійснювали замовлення річної потужності відповідно до абзацу десятого пункту 2 або абзацу другого пункту 5 глави 6 розділу VI Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року (надалі – Кодекс ГРМ) мали право одноразово в період з 10 липня по 15 вересня розрахункового календарного року подати Оператору ГРМ заявку на уточнення (збільшення/зменшення) величини замовленої потужності сумарно по всіх об’єктах у розподільній зоні відповідного Оператора ГРМ на поточний період.

Постановою НКРЕКП від 24.05.2022 року № 528 «Про уточнення річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача, що не є побутовим, в умовах воєнного стану» (далі – Постанова) змінено терміни подання заявки на уточнення величини річної замовленої потужності на 2022 календарний рік. Відтак, споживачі, що не є побутовими, які здійснювали замовлення річної потужності відповідно до абзацу десятого пункту 2 або абзацу другого пункту 5 глави 6 розділу VI Кодексу ГРМ отримали право на одноразове коригування річної замовленої потужності на 2022 рік з дня прийняття вищезазначеної постанови до 15 вересня 2022 року (включно).

Враховуючи наведене вище, у разі необхідності зміни величини замовленої річної потужності, Вам необхідно надати на адресу ПрАТ «Коростишівгаз» уточнену заявку.


Оголошення!

У зв’язку із ліквідацією аварійного  пошкодження на газопроводі низького тиску, 16.05.2022р з 15:00 год. буде припинено газопостачання до споживачів с.Кмитів Житомирського району. Просимо перекрити крани до газових приладів та дотримуватися правил безпеки. Відновлення газопостачання буде проведено після завершення ремонтних робіт за наявності жителів будинку. Просимо вибачити за тимчасові незручності


Адміністрація ПРАТ «Коростишівгаз»

Оголошення

По вул. Героїв Чорнобиля – Гелевея  у м. Коростишів, з 16 травня 2022р  будуть проводитись роботи з реконструкції газових мереж середнього тиску. Роботи будуть виконуватись згідно затвердженої інвестиційної програми на 2022 рік газорозподільного підприємства ПРАТ «Коростишівгаз» постановою       № 2793 від 22.12.2021 року.

Одним з етапів проведення робіт буде припинення газопостачання до побутових споживачів(про дату, буде повідомлено додатково) с.Козіївка та наступних вулиць м.Коростишів:

·         Гелевея, від буд. №134;

·         Ватутіна;

·         Бурштинова;

·         Герої Чорнобиля;

·         Пров. Героїв Чорнобиля;

·         Маяковського;

·         Героїв Танкістів;

·         Східна;

·         Варшавська;


Відновлення газопостачання відбудеться поступово, після завершення усіх робіт. 


До уваги споживачів природного газу

ПРАТ «Коростишівгаз» здійснює діяльність у звичайному режимі без позаштатних ситуацій,  аварійно-диспетчерська служба працює у посиленому режимі та здійснює  постійний контроль безперебійного газопостачання.

Підприємство розуміє ситуацію в країні, тому просимо оплачувати рахунки, по мірі можливості для забезпечення кожної домівки газом.


До уваги абонентів ПРАТ «Коростишівгаз»


Змінено реквізити для оплати за розподіл природного газу.

Приватне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Коростишівгаз» повідомляє: відповідно до змін у Законі України «Про ринок природного газу», для проведення розрахунків за послуги розподілу природного газу  ПРАТ «Коростишівгаз»  зобов’язане відкрити  в установах уповноважених банків  поточні рахунки зі спеціальним режимом використання для зарахування коштів, що надходять, як плата за послуги розподілу природного газу.

Отже, з 23 листопада 2021 року усі категорії споживачів мають сплачувати за послуги з розподілу природного газу за новими реквізитами:

Отримувач: ПРАТ «Коростишівгаз»

Код ЄДРПОУ: 20413052

Розрахунковий рахунок:UA673116470000026039301007729  в філії – Житомирське обласне управління АТ «Ощадбанк», код банку 311647.


Шановні споживачі

Пропонуємо Вам декілька корисних порад як зменшити споживання газу у побуті

1.  1. На стіні за радіатором встановіть тепловідбивний екран з фольги або подібних матеріалів, які направлятимуть тепло всередину приміщення.

2. Слідкуйте за тим, щоб двері у під’їзд були герметично зачинені – це допоможе зберегти до 20% загальних втрат тепла в оселі.

3. Подбайте про утеплення зовнішніх стін та встановть багатокамерні склопакети в приміщеннях вашої домівки, оскільки це зменшить теплові втрати і заощадить близько 30% тепла.

 

4. Встановіть радіаторні терморегулятори на всі батареї та заощаджуйте від 30% до 60% на опаленні.

5. Використовуйте сучасне та економічне газове обладнання, у якого енергоефективність становить понад 90%, на відміну від старого.

6. Встановіть лічильник газу, це зменшить витрати за газ приблизно на 30%.

7. Своєчасно видаляйте накип з посуду.

8. Кип’ятіть стільки води, скільки потрібно на даний час.

9. Встановіть оптимальну температуру на газовій колонці так, щоб воду не доводилось розбавляти холодною на крані та щоб не пекло в руки. Таким чином ви зменшите витрати газу.

10.  Під час приготування їжі зменшуйте вогонь на газовій плиті одразу після того, як закипить вода.

11. Використовуйте кімнатний термостат для підтримки сталої температури в кімнаті.

  

12.  Подбайте про утеплення підлоги. Товсті килими допоможуть зберегти тепло.

13.  Забезпечте ущільнення віконних та дверних отворів.

14. Не закривайте батареї щільними шторами та меблями, щоб тепло рівномірно поширювалось по кімнаті.

15. Знижуйте температуру в помешканні на ніч. Таким чином ви заощадите використання газу та забезпечите комфортні умови для сну.


ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО КОРИСТУВАННЯ ГАЗОМ У ПОБУТІ

З початком опалювального сезону підвищився ризик виникнення нещасних випадків, пов’язаних з використання природного газу в побуті. Особливо це пов’язано з втручанням в систему газопостачання, самовільною установкою і підключенням газових приладів, не правильним користуванням газовими приладами, порушенням правил безпеки при експлуатації газових приладів, відсутністю тяги в димових та вентиляційних каналах.

Для уникнення трагедій необхідно дотримуватись таких правил:

1. Перед початком опалювального сезону щороку обов’язково необхідно перевіряти стан димових та вентиляційних каналів. Непідготовлені до експлуатації димові та вентиляційні канали можуть призвести до отруєння чадним газом та виникнення пожежі.

2. Перед кожним включенням газового приладу з відводом продуктів згоряння в димоходи обов’язково перевірте тягу в димоході. Не забувайте періодично перевіряти тягу під час роботи газових приладів. У разі відсутності або зворотньої тяги не вмикайте газові прилади.

3. Перед увімкненням газового приладу необхідно спершу піднести запалений сірник до пальника і тільки після цього відкривати кран.

4. Категорично забороняється використувати газові плити для обігріву приміщення. Продукти згоряння, які будуть скупчуватись в приміщенні, можуть призвести до отруєння ними.

5. Перед вмиканням побутових газових приладів необхідно провітрити приміщення, а кватирку вікна залишити відчиненою на період роботи газового приладу.

6. Не займайтесь ремонтом, перестановкою або заміною газового обладнання самостійно, ці роботи повинні виконувати тільки особи, що мають дозвіл на виконання зазначених робіт на підставі договору.

7. Заборонено встановлювати газове обладнання в санітарних вузлах (в тому числі душових та ванних кімнатах).

8. Не залишайте без нагляду працюючі газові прилади.

9. Категорично забороняється прив’язувати до газопроводів мотузки та навантажувати газопроводи, захаращувати приміщення, в яких є газопроводи, нагромаджувати лічильник сторонніми предметами, ховати газопровід під плитку чи сайдинг.

Пам’ятайте, якщо у приміщенні пахне газом, забороняється користуватися вогнем, вмикати та вимикати світло й електричні прилади. Потрібно вимкнути газові прилади, перекрити всі крани на газопроводі, провітрювати приміщення і терміново викликати аварійну службу за телефоном 104.

Симптоми отруєння чадним газом:

  - головний біль (самий ранній симптом);

  - блювота;

  - запаморочення;

  - біль у грудях;

  - дратівливість;

  - сплутаність свідомості;

  - порушення координації рухів;

  - синюшний або яскраво-червоний відтінок шкіри;

  - втрата свідомості.

При отруєнні чадним газом потрібно негайно усунути джерело надходження чадного газу. Ні в якому разі не можна запалювати світло або вогонь, тому що це може спровокувати вибух. У приміщенні необхідно відкрити вікна для свіжого повітря. Постраждалого необхідно якнайшвидше винести або вивести (якщо він не втратив свідомість) на повітря та викликати «швидку» - 103. Якщо допомогу не надано своєчасно, то хворий може загинути. Слід пам’ятати, що своєчасне надання допомоги лікарем значно підвищить шанси на виживання та одужання.


Оголошення

У зв’язку з проведенням реконструкції  газових мереж  середнього та низького тиску, що прокладені по вул. Героїв Чорнобиля у м. Коростишів, з 12 травня 2021р  буде  припинено газопостачання до побутових споживачів с.Козіївка та наступних вулиць м.Коростишів:

  • Гелевея, від буд. №134;
  • Ватутіна;
  • Бурштинова;
  • Герої Чорнобиля;
  • Пров. Героїв Чорнобиля;
  • Маяковського;
  • Героїв Танкістів;
  • Східна;
  • Варшавська;
Відновлення газопостачання відбудеться поступово, після завершення усіх ремонтних робіт. Плановий термін проведення робіт 7 діб.


ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

 

Раді повідомити Вас про те, що вже доступний особистий кабінет.

Особистий кабінет – це безкоштовний веб-сервіс, що надає абсолютно всю інформацію щодо Вашого особового рахунка. Особистий кабінет є первинним джерелом інформації, тому Ви отримаєте достовірні та точні дані про свої розрахунки за газ. Авторизуйтеся щоб отримати доступ до вашого особистого Кабінету, з якого зручно переглядати діючі тарифи, наявний баланс, а також історію оплат та показань лічильників.

Щоб перейти у особистий кабінет, перейдіть за цим посиланням: gasolina-online.com

Інформуємо про необхідність щомісячно до 1 числа місяця наступного за розрахунковим, знімати покази лічильника газу  та надавати їх газорозподільній компанії  в один із таких способів:

При поданні показників обов’язково зазначайте № особового рахунку підприємства-постачальника (ПРАТ "Коростишівгаз"); прізвище, ім’я, по-батькові споживача; адресу; покази газового лічильника та дату їх зняття. Особовий номер рахунку підприемства-продавця  надавати не потрібно. 

У разі неотримання показів лічильника фактичний об’єм споживання природного газу буде визначатися газорозподільним підприємством згідно діючого законодавства.


ДО ВІДОМА КОРИСТУВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

 

   ПрАТ “Коростишівгаз” повідомляє, що відповідно до вимог “Правил безпеки систем газопостачання”, затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року № 285 та “Кодексу газорозподільних систем”, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.10.2015 року за № 1379/27824, - умови для технічного обслуговування газових приладів забезпечуються власником (балансоутримувачем), а обслуговування та ремонт газового обладнання проводяться підприємством, що має відповідні дозвільні документи. Технічне обслуговування передбачає систему обходу трас газопроводів та газового обладнання, що дає змогу утримувати їх в справному стані. При технічному обслуговуванні здійснюються контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення, регулювання та інші операції з утримання працездатності і справності системи газопостачання. У разі не забезпечення власником технічного обслуговування газових приладів, відповідно до “Правил безпеки систем газопостачання”, газове обладнання підлягає відключенню від системи газопостачання.

     Нормативні документи, якими газорозподільні підприємства  зобов'язувалися здійснювати для побутових споживачів безоплатне проведення планово-технічного обслуговування (надалі - ПТО) систем газопостачання та газового обладнання в приватних житлових будинках та квартирах багатоповерхового житлового фонду, втратили чинність згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року № 442 “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”.

     Вартість технічного обслуговування буде залежити від об’єму роботи, а саме: протяжності газопроводів, кількості газових приладів, їх типу та періоду обслуговування, що визначається у додатку до договору. Технічне обслуговування проводиться: раз на рік для опалювальних приладів та газових водонагрівачів, раз на три роки – для газової плити (поверхні).

     ПрАТ “Коростишівгаз” нагадує усім споживачам природного газу, що своєчасне технічне обслуговування газових приладів – запорука їх безпечного функціонування. Аби не залишитись без газопостачання та уникнути можливих аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно потурбуватися про свою безпеку та організувати перевірку стану системи вентиляції і димоходів житлових будинків, дотримуватись правил безпеки та не залучати до ремонту та заміни газового обладнання сторонніх осіб. 

Якщо газові прилади або арматура газопроводу знаходиться в аварійному стані, що неможливо усунути на місці, або подальша експлуатація приладу може загрожувати життю людей, слюсар зобов'язаний, після узгодження з майстром, відключити газовий прилад з встановленням заглушки на крані перед приладом і скласти відповідний акт.


У випадку незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку розподіл природного газу припиняється.Працівникам ПрАТ « Коростишівгаз» потрібно періодично відвідувати оселі для контрольного зняття показань лічильника або його демонтажу,для проведення періодичної повірки,як це передбачено законодавством України.

У разі відмови в доступі працівнику газової компанії до лічильника споживача,внаслідок чого представник ПрАТ «Коростишівгаз» не здійснив контрольне зняття показань лічильника газу або його демонтаж/монтаж,що призвело до порушення строку проведення періодичної повірки лічильника газу-визначення об’єму спожитого енергоресурсу здійснюється за граничними об’ємами споживання природного газу населенням з урахуванням усіх газових приладів і пристроїв  із дня останнього контрольного зняття показань лічильника до дня забезпечення вільного доступу представникам компанії(Кодекс газорозподільних систем. Розділ XI. Глава 3.II/4-5)

Як це відбувається


Працівник газової компанії складає акт про порушення, а споживачеві надсилається письмове повідомлення про те , що через 20 днів нарахування будуть здійснюватися за граничними об’ємами споживання природного газу. Протягом цього строку споживач дає можливість забезпечити доступ представникам газової компанії до лічильника для зняття показань або його демонтажу, для повірки і тоді нарахування будуть проводитись за фактичним споживанням.


ЯК ПРИВЕСТИ ОБ’ЄМ СПОЖИТОГО ГАЗУ ДО СТАНДАРТНИХ УМОВ

 Інформуємо, що є шість груп коефіцієнтів для приведення об’єму газу до стандартних умов, в залежності від місця розташування лічильника.

Стандартні умови - це температура повітря 20 градусів за Цельсієм та абсолютний тиск 760 мм ртутного стовпчика.

Лічильники, які встановлено у споживачів, рахують об’єм газу в робочих умовах. Якщо потребується визначити об’єм у стандартних умовах, розрахунок проводиться за спеціальною Методикою, яка затверджена наказом Міністерства палива та енергетики №116 від 26.02.2004 р. Нею визначено шість груп коефіцієнтів для коригування показань лічильника. Ці коєфіцієнти називають перевідними чи поправочними. За допомогою цих коефіцієнтів, будь-який споживач може самостійно визначити своє споживання газу в стандартних умов.

 
Допомога в оформленні субсидії 2019 р. PDF Друк e-mail

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальну сторінку «Як розрахувати субсидію», на якій зібрана найактуальніша та максимально повна інформація про оформлення субсидії в України. Крім того, враховуючи попит на консультації з цього питання, ми створили систему зворотного зв’язку з працівниками редакції, який в коментарях під статтею регулярно надає детальну консультацію з кожного конкретного випадку.

Кожна ситуація в кожній родини абсолютно унікальна, тому для оформлювача субсидії особливо важливий індивідуальний підхід саме до його обставин.

Враховуючи високу завантаженість органів державної влади та постачальників комунальних послуг перед стартом опалювального сезону, можливість отримати додаткову інформацію є особливо актуальною.

Для того, щоб отримати консультацію, необхідно:

- перейти на сторінку https://maanimo.com/helpful/141877-kak-rasschitat-subsidiyu-v-ukraine-poryadok-i-osobennosti-nachisleniya-subsidiy

- у кінці статті написати коментар зі своїм питанням

- чекати на відповідь працівників редакції порталу

Увага! Проект є соціально спрямованим та повністю безкоштовним.


 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2